Results

2016-17 Results

Senior League

Senior Cups

Youths

Schoolboys

Schoolgirls

 

2015-16 Results

Senior League

Senior Cups

Youths

Schoolboys

Schoolgirls

 

2015-16 (up to January 2016)

SUNDAY 17TH JANUARY
Cobh Wanderers 3-1 Seniors
Donie Ford Quarter-Final

SUNDAY 29TH NOVEMBER
St. James’s Gate 1-2 Seniors
FAI Int. Cup 3rd Round

SATURDAY 28TH NOVEMBER
U13 Boys 1-2 Avondale
CSL Division 1
U14 Girls TBA-TBA Douglas CWSSL Division 1

SUNDAY 22ND NOVEMBER
Seniors 2-5 UCC
MSL Premier
Lakewood 3-0 U16 Girls CWSSL Premier

SATURDAY 21ST NOVEMBER
U14 Boys 2-1 Fermoy
CSL Division 2
Mallow A 1-2 U12 Boys CSL Division 4
U12 Girls 0-3 Lakewood CWSSL Pool A

SATURDAY 14TH NOVEMBER
Riverstown 6-0 U13 Boys CSL Division 1

SATURDAY 7TH NOVEMBER
Wilton
2-0 U13 Boys CSL Division 1
Riverstown 0-3 U12 Girls Group  A
Ballincollig w/o Youths Munster Youth Cup

THURSDAY 5TH NOVEMBER
St. Mary’s 1-1 Seniors MSL Premier

SUNDAY 1ST NOVEMBER
Lakewood 2-4 U12 Boys National Cup

Watergrasshill 3-0 U14 Boys CSL Division 2
Seniors 1-2 Carrigaline Keane Cup Q-Final

SATURDAY 31ST OCTOBER
Youths 1-7 Ringmahon FAI Youth Cup

Riverstown 0-5 U14 Girls CWSSL Division 1

SUNDAY 25TH OCTOBER
U16 Boys 5-0 St. Mary’s CSL Division 1

U16 Girls 2-5 Douglas CWSSL Premier

SATURDAY 24TH OCTOBER
U13 Boys 1-4 Watergrasshill CSL Division 1

U15 Boys 2-4 Passage CSL Division 3 – Photos
Bunratty 3-4 Youths (3-3 AET) Munster Cup 
Seniors 4-2 Fermoy FAI Intermediate Cup 2nd Round – Photos
Ringmahon 1-4 U12 Girls CWSSL Pool A

SUNDAY 18TH OCTOBER
U14 Boys 3-2 Carrigtwohill Leonard Gould Cup – Photos

U12 Boys 7-2 Cappoquin National Cup

SATURDAY 17TH OCTOBER
U13 Boys 1-6 Lakewood Ath National Cup

U15 Boys 2-3 Fermoy Neil Welch Cup
U14 Girls 1-1 Leeside CWSSL Division 1
Youth w/o Macroom CYL League 1A
Mayfield 4-3 Seniors (2-2 AET) Munster Senior Cup

SUNDAY 11TH OCTOBER
Carrigaline Hib 2-6 U16 Boys CSL Division 1

Glounthane 4-6 U12 Boys CSL League 4

SATURDAY 10TH OCTOBER
U13 Boys 3-3 Ballincollig CSL Division 1

U14 Boys 3-1 Carrigaline Hibs CSL Division 2
U12 Girls 7-3 Leeside CWSSL Pool A – Photos
Hollyhill 1-3 U16 Girls CWSSL Premier

SUNDAY 4TH OCTOBER
U16 Boys 5-2 Avondale CSL Division 1

Springfield A 3-1 U15 Boys CSL League 3

SATURDAY 3RD OCTOBER
Richmond 5-0 U13 Boys CSL Division 1

Lakwood 3-0 Youths CYL League 1A

SUNDAY 27TH SEPTEMBER
U16 Boys 5-8 Mallow National Cup

Everton 2-4 Seniors Munster Senior Cup
Douglas Hall 3-1 U14 Boys National Cup
U12 Boys 2-1 Skibbereen National Cup

SATURDAY 26TH SEPTEMBER
U15 Boys 1-3 Kilreen – Pens (2-2 AET) National Cup

Castleview 0-4 Youths CYL League 1A

SUNDAY 20TH SEPTEMBER
Springfield 2-3 U16 Boys CSL Division 1

U12 Boys 0-0 Corkbeg CSL Division 4

SATURDAY 19TH SEPTEMBER
Buttevant 2-3 U13 Boys CSL Division 1

Park United 2-1 U14 Boys CSL Division 2
Seniors 2-1 Carrigaline (B. Cullen, K. Holden) MSL Premier

SUNDAY 13TH SEPTEMBER
U16 Boys 3-3 Riverstown CSL Division 1

SATURDAY 12TH SEPTEMBER
U13 Boys 3-2 Mayfield CSL Division 1

U15 Boys 1-1 Carrigtwohill CSL Division 3

SUNDAY 13TH SEPTEMBER
Evergreen 1-2 Youths CYL League 1A

SATURDAY 12TH SEPTEMBER
U13 Boys 3-2 Mayfield CSL Division 1

U15 Boys 1-1 Carrigtwohill CSL Division 3
Avondale 5-1 Seniors (K.Holden) MSL Premier

SUNDAY 6TH SEPTEMBER
Rockmount 5-0 U16 Boys CSL Division 1

Cobh Ramblers 3-5 U12 Boys CSL Division 4

SATURDAY 5TH SEPTEMBER
U14 Boys 4-5 Kanturk CSL Division 2
Avondale 2-4 U13 Boys CSL Division 1
Youths 7-0 Strand CYL League 1A
Wilton 1-1 Seniors Keane Cup (Seniors go through)

WEDNESDAY 2ND SEPTEMBER
Avondale 2-2 Youths CYL League 1A

SUNDAY 30TH AUGUST
U16 Boys 0-4 Innishvilla CSL Division 1

SATURDAY 29TH AUGUST
U13 Boys 4-2 Crosshaven CSL Division 1

Crosshaven 1-5 U15 Boys CSL Division 3
Seniors 6-2 Casement Keane Cup
Lakewood 1-1 Youths League Cup

WEDNESDAY 26TH AUGUST
Youths 1-1 Macroom League Cup

TUESDAY 25TH AUGUST
Seniors 2-3 Rockmount (G. Shiels, R. Holland) MSL Premier

 

2014-15

WEDNESDAY 10TH JUNE
Corkbeg 1-3 U11 Boys CSL Division 5 – Champions

THURSDAY 4TH JUNE
Crosshaven 0-7 U11 Boys CSL Division 5

WEDNESDAY 3RD JUNE
Crosshaven 0-7 U13 Boys CSL Division 3 Runners-up

TUESDAY 2ND JUNE
U15 Boys 3-1 Macroom CSL Division 2 Promotion Play-off

Midleton A 4-7 U11 Boys CSL Division 5

FRIDAY 29TH MAY
U11 Boys 6-3 Watergrasshill A CSL Division 5

THURSDAY 22ND MAY
U12 Girls 4-0 Hollyhill CWSSL Premier Play-off

WEDNESDAY 27TH MAY
U13 Boys 2-3 St Mary’s Con Elliott Cup Semi-Final

SATURDAY 23RD MAY
U15 Boys 0-2 Carrigaline Hibs CSL Division 2

Watergrasshill 1-3 U11 Boys CSL Division 5

FRIDAY 22ND MAY
Kanturk 0-1 U13 Boys Con Elliott Cup Quarter-Final

THURSDAY 21ST MAY
U11 Boys 0-1 Corinthians B Kevin Dillon Cup Semi-Final

TUESDAY 19TH MAY
U13 Boys 6-1 Corinthians B Con Elliott Cup

Springfield 1-3 U16 Girls CWSSL Division 1 – Runners-up
Carrigaline Hibs 7-0 U15 Boys Neil Welch Cup

MONDAY 18TH MAY
Temple 0-3 U14 Girls CSL Division 2

SUNDAY 17TH MAY
U11 Boys 4-6 Corkbeg CSL Division 5

Watergrasshill 5-4 U13 Boys CSL Division 3

SATURDAY 16TH MAY
U14 Girls 1-2 Riverstown CWSSL Cup Final –
 Match Photos
Buttevant 0-3 U15 Boys W/O Bandon CSL Division 2

TUESDAY 12TH MAY
U11 Boys 7-1 Riverstown A CSL Division 5
Wilton 0-2 U12 Girls CWSSL Premier

SUNDAY 10TH MAY
Richmond 1-1 U16 Girls CWSSL Premier

SATURDAY 9TH MAY
Seniors 3-1 Mayfield MSL Div 1 – Champions-  
Match Photos

U14 Girls 0-2 Blarney CWSSL Division 1

FRIDAY 8TH MAY
Kinsale 3-0 U16 Girls CWSSL Premier

TUESDAY 5TH MAY
U11 Boys 6-1 Avondale A CSL Division 5

SATURDAY 2ND MAY
U13 Boys 2-0 Kinsale CSL Division 3

THURSDAY 30TH APRIL
Richmond 0-2 U14 Girls CWSSL Cup Semi-Final

WEDNESDAY 29TH APRIL
U13 Boys 0-4 Carrigaline Local Cup

TUESDAY 28TH APRIL
Avondale A 3-1 U11 Boys CSL Division 5

Blarney 1-1 U15 Boys CSL Division 2
Corinthians 0-5 U12 Boys Local Cup Q-Final

SUNDAY 26TH APRIL
U16 Boys 4-2 Kilreen CSL Division 1

SATURDAY 25TH APRIL
U14 Boys 3-1 Carrigaline Hibs CSL Division 2

FRIDAY 24TH APRIL
U12 Boys 4-0 Wilton Local Cup

THURSDAY 23RD APRIL
Riverstown 2-2 U16 Girls CWSSL Premier

WEDNESDAY 22ND APRIL
Cobh Wanderers 2-1 Seniors Pop Keller Cup Q-Final

Avondale 3-2 U15 Boys CSL Division 2

SUNDAY 19TH APRIL
U11 Boys 3-2 Carrigaline B CSL Division 5

SATURDAY 18TH APRIL
U13 Boys 3-1 Kanturk CSL Division 3

U15 Boys 2-3 Avondale CSL Division 2

THURSDAY 16TH APRIL
Douglas Hall 7-0 U16 Girls CWSSL Cup Semi-Final

Wilton 1-1 Seniors Passage MSL Division 1

TUESDAY 14TH APRIL
U11 Boys 7-0 Macroom Kevin Dillon Cup

Passage TBA-TBA U14 Girls CWSSL Division 1

MONDAY 13TH APRIL
Lakewood 2-7 U15 Boys Neil Welch Cup

SUNDAY 12TH APRIL
U16 Boys 4-2 Fermoy CSL Division 1
– 
Match Photos
U12 Boys 6-0 Leeds CSL Division 1

SATURDAY 11TH APRIL
Corkbeg 7-0 U14 Boys CSL Division 2

Seniors 3-1 Leeds MSL Division 1 – Match Photos 

THURSDAY 9TH APRIL
U14 Boys 1-4 Leeds CSL Division 2

TUESDAY 7TH APRIL
U12 Girls 3-0 Blarney (O. Deasy x2, I. Canniffe) CWSSL Premier

SUNDAY 5TH APRIL
Riverstown 1-4 U17 Youths CYL League 1
  

SATURDAY 4TH APRIL
Casement 1-2 Seniors (S. Lordan, R. Holland) MSL Division 1
  

SUNDAY 29TH MARCH
U16 Boys 4-5 Leeside CSL Division 1

U12 Boys 3-1 Youghal CSL Division 1 – Match Photos 

SATURDAY 28TH MARCH
U14 Boys 2-5 St Mary’s Kinsale CSL Division 2

Wilton TBA-TBA U14 Girls CWSSL Division 1

SATURDAY 21ST MARCH
U15 Boys 3-1 Macroom CSL Division 2

Wilton 0-3 U13 Boys CSL Division 3
Riverstown TBA-TBA U12 Girls CWSSL Pool A

Ringmahon 1-4 Seniors MSL Division 1

SUNDAY 22ND MARCH
U16 Boys 0-1 Blarney CSL Division 1

Mayfield 1-2 U12 Boys CSL Division 1
U11 Boys 3-0 Macroom CSL Division 5 – 
Match Photos
U17 Youths 1-4 Avondale CYL League 1
U16 Girls 6-1 Riverstown CWSSL Division 1

SUNDAY 15TH MARCH
Park 5-2 U16 Boys CSL Division 1

Innishvilla 2-2 U14 Boys CSL Division 2
Leeds 1-7 U12 Boys CSL Division 1 – 
Match Photos  

Lakewood 0-3 U17 Youths CYL League 1
U18 Girls 3-3 Hollyhill CWSSL Premier – 
Match Photos 

SATURDAY 14TH MARCH
U14 Girls TBA-TBA Kinsale CWSSL Division 1

Mallow 1-3 Seniors (J. Lynch, R. Holland, B. Cullen)  Pop Keller Cup

SUNDAY 8TH MARCH
U17 Youths 1-3 Fermoy CYL League 1

Carrigaline 0-1 U16 Girls CWSSL Cup – Match Photos

SATURDAY 7TH MARCH
Lakewood Ath. 2-5 U11 Boys CSL Division 5

U13 Boys 4-1 Park Utd CSL Division 3
U15 Boys 1-1 Greenwood (Greenwood win 3-0 pens) Local Cup – 
Match Photos
U12 Girls 0-2 Carrigaline Kay McGrath Cup
Seniors 1-0 Casement Celtic (A. O’Donoghue) MSL Division 1

SUNDAY 1ST MARCH
Crosshaven 2-9 U12 Boys Local Cup

Carrigaline 0-5 U18 Girls CWSSL Premier 

SATURDAY 22ND FEBRUARY
Ballinhassig TBA-TBA U16 Girls  CWSSL Division 1
  

SUNDAY 21ST FEBRUARY
U15 Boys 5-3 Riverstown CSL Division 2

U12 Girls TBA-TBA Leeside CWSSL Pool A
Fermoy 4-2 Seniors MSL Division 1

SUNDAY 15TH FEBRUARY
U12 Boys 3-2 Blarney CSL Division 1 – 
Match Photos

Riverstown TBA-TBA U16 Boys CSL Division 1
U18 Girls TBA-TBA Hollyhill CWSSL Premier

SATURDAY 14TH FEBRUARY
Seniors 1-0 Ballincollig  MSL Division 1 – 
Match Photos  

SUNDAY 8TH FEBRUARY
U16 Boys 2-3 Passage CSL Division 1

Wilton 1-3 U12 Boys CSL Division 1
Passage TBA-TBA U16 Girls CWSSL Division 1

Ballincollig TBA-TBA U17 Youths CYL Division 1

SATURDAY 7TH FEBRUARY
U13 Boys 4-1 Carrigaline A Local Cup

Avondale 3-1 U11 Boys Local Cup
U15 Boys 2-1 Buttevant CSL Division 2 – Match Photos
Wilton 1-1 U12 Girls CWSSL Pool A
Seniors 1-0 CIT (R. Holland) MSL Division 1

SUNDAY 1ST FEBRUARY
U16 Boys 4-2 Riverstown CSL Division 1

U17 Youths 0-7 Corinthians CYL Division 1
U18 Girls 1-7 Lakewood CWSSL Premier – Match Photos

SATURDAY 31ST JANUARY
U14 Boys 1-1 Strand CSL Division 2

Seniors 0-1 Glasheen Senior Cup – Match Photos 

SUNDAY 25TH JANUARY
Macroom 5-1 U15 Boys CSL Division 2

U16 Girls 7-2 Crosshaven CWSSL Division 1 – Match Photos

SATURDAY 24TH JANUARY
Watergrasshill Utd A 1-4 U11 Boys Local Cup

Castleview 1-3 U13 Boys Local Cup Division 3
U12 Girls 0-1 Hollyhill CWSSL Pool A – 
Match Photos
Seniors 1-1 Blarney MSL Division 1 – Match Photos 

FRIDAY 23RD JANUARY
U17 Youths 1-Carrigaline 2  CYL League 1
  

SUNDAY 18TH JANUARY
Kilreen 1-5 U12 Boys Local Cup

Carrigaline 8-0 U17 Youths Ted Healy Cup

FRIDAY 9TH JANUARY
Blarney 0-3 U17 Youths (E. Buckley, C. Dineed (pen), D. Coughlan) CYL League 1
  

SUNDAY 4TH JANUARY
Corinthians 4-0 U18 Girls CWSSL Cup
 

SUNDAY 14TH DECEMBER
U12 Boys 1-3 Watergrasshill CSL Division 1

Kinsale 1-7 U13 Boys CSL Division 3
Avondale TBA-TBA U17 Youths CYL League 1
U16 Girls 6-0 Springfield CWSSL Division 1

SATURDAY 13TH DECEMBER
Riverstown 0-6 U11 Boys CSL Division 5

Passage TBA-TBA U12 Girls CWSSL Group A
Carrigaline Hib 7-1 U15 Boys CSL Division 2

SUNDAY 7TH DECEMBER
Midleton 1-0 U12 Boys CSL Division 1

U16 Boys 5-2 Temple CSL Division 1
Corinthians 5-0 U18 Girls CWSSL Premier

U17 Youths 0-4 Riverstown CYL Division 1

SATURDAY 6TH DECEMBER
U14 Boys 6-0 Temple CSL Division 2

U14 Girls 2-3 Douglas CWSSL Division 1
Seniors 2-0 Ringmahon (A. Donoghue, G, Sheils) MSL Division 1

SUNDAY 30TH NOVEMBER
Carrigaline Hibs 0-4 U16 Boys (P. Wall, D. Fernandez, P. Callanan x2) CSL Division 1

U12 Boys 1-4 Rockmount CSL Division 1 – Match Photos
U16 Girls 5-1 Kinsale CYL League 1 – Match Photos
U17 Youths 4-3 Youghal Ted Healy Cup

SATURDAY 29TH NOVEMBER
U15 Boys 1-4 St. Mary’s National Cup – 
Match Photos
Kanturk 1-0 U13 Boys CSL Division 3
U11 Boys 7-1 Midleton A CSL Division 5
U12 Girls 2-0 Douglas Hall (I. Canniffe x2) CWSSL Pool A – Match Photos
Seniors 1-3 Firhouse Clover (B. Cullen) FAI Intermediate Cup 3rd Round
– Match Photos 

WEDNESDAY 26TH NOVEMBER
CIT 1-2 Seniors – (B. Cullen, A. O’Donoghue) MSL Division 1
  

SUNDAY 23RD NOVEMBER
Buttevant 5-2 U12 Boys CSL Division 1

U17 Youths 8-0 Lakewood CYL Division 1
Douglas 0-3 U18 Girls  CWSSL Premier

SATURDAY 22ND NOVEMBER
Park 5-0 U14 Boys CSL Division 2

Blarney 4-1 U14 Girls CWSSL Division 1

SATURDAY 16TH NOVEMBER
Youghal 1-4 U12 Boys CSL Division 1

SATURDAY 15TH NOVEMBER
U13 Boys 2-2 Watergrasshill CSL Division 3

Blarney 1-0 Seniors MSL Division 1
U12 Girls TBA-TBA Wilton CWSSL Group A

SUNDAY 9TH NOVEMBER
Leeside 2-1 U16 Boys CSL Division 1

Park 5-3 U14 Boys Leonard Gould Cup
Buttevant 5-2 U17 Youths CYL League 1
U18 Girls 1-1 Carrigaline CWSSL Premier 
Match Photos 

SATURDAY 8TH NOVEMBER
Kinsale 1-4 U13 Boys Con Elliott Cup

Leeds A 0-7 U11 Boys Kevin Dillon Cup
Kinsale TBA-TBA U14 Girls CWSSL Division 1

SATURDAY 1ST NOVEMBER
Carrigaline 1-2 U12 Girls CWSSL Pool A

FRIDAY 31ST OCTOBER
Midleton 4-0 Seniors Munster Senior Cup

SUNDAY 26TH OCTOBER
U12 Boys 0-2 Wilton CSL Division 1

Riverstown 2-0 U16 Boys CSL Division 1
Hollyhill 1-1 U18 Girls CWSSL Premier

SATURDAY 25TH OCTOBER
Buttevant 1-6 U15 Boys National Cup – 
Match Photos
U13 Boys 6-0 Wilton CSL Division 3
U11 Boys 5-2 Carrigaline B CSL Division 5
U14 Girls 0-0 Passage CWSSL Division 1
Blarney 1-2 Seniors FAI Intermediate Cup 2nd Round

SUNDAY 19TH OCTOBER
Carrigaline 5-0 U12 Boys National Cup

Corinthians 7-0 U16 Boys National Cup

SUNDAY 12TH OCTOBER
U12 Boys 0-2 Mayfield CSL Division 1 – 
Match Photo
Passage 3-1 U16 Boys CSL Division 1
Midleton 5-0 U17 Boys CYL Division 1
Lakewood 5-1 U18 Girls CWSSL Premier

SATURDAY 11TH OCTOBER
U11 Boys 6-2 Crosshaven A CSL Division 5

U14 Boys 0-4 Corbeg CSL Division 2 – Photos
U14 Girls 0-2 Wilton CWSSL Division 1

SUNDAY 5TH OCTOBER
U11 Boys 6-2 Crosshaven A CSL Division 5

Kilreen Celtic 0-4 U16 Boys CSL Division 1 – Match Report
U16 Girls 5-1 Passage CWSSL Division 1 – Match ReportPhotos
Blarney 1-5 U12 Boys CSL Division 1
U17 Youths 1-5 Greenwood FAI Cup – Photos

SATURDAY 4TH OCTOBER
U15 Boys 9-1 Blarney CSL Division 2
Photos
Park Utd 1-3 U13 Boys CSL Division 3
Springfield 2-10 U12 Girls CWSSL Pool A

SATURDAY 27TH SEPTEMBER
Fermoy 6-6 U11 Boys (won 3-0 on pens)  Kevin Dillon Cup

U13 Boys 0-5 St. Mary’s National Cup
U14 Girls 1-1 Douglas Hall CWSSL Division 1
Kilreen Celtic 1-3 U15 Boys National Cup
Mayfield 2-3 Seniors (B.Cullen, A. Dunlea, G. Harrington) MSL Division 1 – 
Photos 

SUNDAY 28TH SEPTEMBER
U12 Boys 6-1 Ardfield National Cup – 
Photos
Carrigaline 8-0 U14 Boys National Cup
Corinthians B 1-6 U16 Boys National Cup – 
Match Report
U17 Youths 1-1 Fermoy CYL League 1
U18 Girls 0-6 Corinthians CWSSL Premier

SATURDAY 27TH SEPTEMBER
Fermoy 6-6 U11 Boys (won 3-0 on pens)  Kevin Dillon Cup

U13 Boys 0-5 St. Mary’s National Cup
U14 Girls 1-1 Douglas Hall CWSSL Division 1
Kilreen Celtic 1-3 U15 Boys National Cup
Mayfield 2-3 Seniors (B.Cullen, A. Dunlea, G. Harrington) MSL Division 1 – 
Photos 

SUNDAY 21ST SEPTEMBER
Watergrasshill 2-3 U12 Boys CSL Division 1 – 
Photos
U16 Boys 5-0 Park CSL Division 1 – Match Report
St. Mary’s 5-0 U14 Boys CSL Division 2
Crosshaven 1-9 U16 Girls CWSSL Division 1 – Photos

SATURDAY 20TH SEPTEMBER
Ballincollig 1-2 Seniors (G. Shiels, R. Holland) MSL Division 1
U12 Girls 2-1 Midleton CWSSL Pool A – Photos

MONDAY 15TH SEPTEMBER
Leeds 3-0 U14 Boys CSL Division 2

SUNDAY 13TH SEPTEMBER
Seniors 1-0 Wilton MSL Division 1
Passage 1-9 U15 Boys CSL Division 2 – 
Photos
U12 Boys 1-2 Midleton CSL Division 1
Temple Utd 1-5 U16 Boys CSL Division 1 – Match Report

SATURDAY 13TH SEPTEMBER
U13 Boys 10-0 Crosshaven CSL Division 3
Macroom A 1-7 U11 Boys CSL Division 5

WEDNESDAY 10TH SEPTEMBER
Strand Utd 1-2 U14 Boys CSL Division 2

SUNDAY 7TH SEPTEMBER
U16 Boys 2-1 Carrigaline Hibs (G. Fitton, C. Manning) CSL Division 1 – Match Report
Rockmount 3-1 U12 Boys (K. Crowley pen) CSL Division 1 – 
Photos 

SATURDAY 6TH SEPTEMBER
U14 Boys 1-1 Innishvilla CSL League 2
Leeds 7-1 Seniors Keane Cup

THURSDAY 4TH SEPTEMBER
U17 Youths 8-1 Blarney CYL League 1

SUNDAY 31ST AUGUST
U11 Boys 7-2 Lakewood A CSL Division 5
U16 Boys 1-1 Fermoy CSL Division 1 – 
Match Report
U12 Boys 3-4 Buttevant (K. Crowley, J, Lillis, J. Majai) CSL Division 1 – Photos  

SATURDAY 30TH AUGUST
Seniors 1-2 Castleview Keane Cup – 
Photos
U13 Boys 6-0 Strand Utd CSL Division 3

THURSDAY 28TH AUGUST
Leeds 3-2 Seniors (B. Cullen, R. Holland) MSL Division 1
U17 Youths 0-3 Carrigaline CYL League 1

SATURDAY 23RD AUGUST
Seniors 2-0 Fermoy (J. Leahy, R. Holland) MSL Division 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *